Kavaklıdere Mh., Tunus Caddesi No:20, 06680 Ankara (0312) 424 01 10

Düğünler

Rüyalarınızın Düğününe Hazır Olun!

 Herkesin hayalinde masallardaki gibi görkemli bir düğünle evlenmek vardır. Midas Hotel bu hayallerinizi gerçekleştirerek, sizlere dillere destan olacak bir düğünün kapılarını açıyor. Hayatınızın bu en mutlu gününde, kendinizi rüyalarınızdaki düğünün baş rolünde görmeye hazır olun.

Bizden Size Hediye!

Organizasyon Öncesinde İki Kişilik Menü Tadımı
Fotoğraf ve Kamera Çekimi
Canlı Müzik Orkestra
Düğün Pastası
Standart Sandalye Giydirme ve Seçenekli Masaüstü Süslemeleri
Gelin Yolu
Gelin-damat Masası Canlı Çiçek Masa Parteri
Sinevizyon Gösterisi
Süit Oda’da Balayı Ve Süslemesi
Balayı Odası’na Meyve Şarap İkramı
Açık Büfe Kahvaltı

Her adımda birlikteyiz!

Anlaşmalı firmalarda takı, gelinlik, gelin saçı ve davetiyede Midas Hotel çiftlerine özel indirimler!

Mutluluğunuz Işık Olsun!

Otelimizde düğün yapan çiftlerimize LÖSEV, TEMA veya DARÜŞŞAFAKA ’dan isimlerine özel olarak hazırlanmış bağış sertifikası hediye ediyoruz.

Düğün Gününüze Özel Sürprizler

Midas Hotel’in sizin için hazırladığı düğün etkinliğinde tam donanıma sahip olan şık bir salonda, hayatınızın en görkemli ve unutulmaz anılarını biriktireceksiniz. Düğün etkinliği süresinde canlı müzik sunan bir orkestra sizlere eşlik ederken, sizin seçtiğiniz özel menü ve düğün pastanız ile davetlileriniz ve siz bu mutlu günün keyfini yaşayacaksınız. Yalnızca düğünlerde değil nişan gibi etkinliklerde de yüksek kaliteli hizmetleriyle yanınızda olan Midas Hotel, dilerseniz anlaşmalı olduğu firmalar aracılığıyla gelin başı, takılar, gelinlik gibi ihtiyaçlarınız için özel indirimler sunmaktadır. Ayrıca düğün yapan çiftler, Darüşşafaka, Lösev ya da Tema Vakfından isimlerine özel olarak hazırlanan bir bağış sertifikasına sahip olmaktadır.

Özel Kutlamalarda İhtiyaç Duyacağınız Her Şey

Midas otel kına gecesi, düğün gibi etkinlikler için oldukça geniş ve konforlu bir salona sahiptir. Bu salonda profesyonel çalışanlar aracılığıyla hazırlanan organizasyonlarda dilerseniz doğum günlerinizi kutlayabilir, sünnet düğünü yapabilirsiniz. Düğün süresince fotoğraf ve video çekimleri de yapılacaktır. Bununla birlikte günümüz düğünlerinde aranan bir özellik olan sinevizyon gösterisi, Midas Hotel’in sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

 Lüks Balayı Odaları

Düğün organizasyonu tamamlandıktan sonra Midas Otel sizlere konforlu ve lüks balayı odalarında konaklama imkanı sunuyor. Size özel olarak hazırlanan bir suit odada şarap ve meyve ikramıyla balayınızı geçirebilir ve sabah açık büfe kahvaltı ile güne keyifle başlayabilirsiniz.

Fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurun