ANKARA

Rez: +90 312 424 01 10

TR
EN
RESTORANLAR
X

Modern, şık ve keyifli bir Ankara düşü. 
 
ROOF RESTAURANT BAR
 
Ankara’nın eşsiz panoramasını canlı müzik eşliğinde seyrederken becerikli aşçıların marifetleriyle sunduğumuz Türk ve dünya mutfaklarından nefis lezzetler Tatmak ister misiniz? Roof Restoran – Bar size sevdiklerinizle birlikte bu ayrıcalığı yaşama imkânı sunuyor. Özel günlerde ve organizasyonlarda hizmete uygun mekân, 250 kişi ağırlama kapasitesine sahip. Gecenin ilerleyen saatlerinde dostlarınızla birlikte Roof Bar’da içkilerinizi yudumlarken ışıldayan şehir sizi kendine hayran bırakacak! 
 
LOBBY BAR
 
 
24 saat açık olan Lobby Bar alkollü-alkolsüz, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri ve birbirinden nefis pasta çeşitleriyle misafirlerini bekliyor!
 
MİDAS ZEYNEL RESTAURANT
 
1925’ten bu yana hizmet veren Zeynel’in sütlü tatlı ve tavuk lezzetleri Midas Hotel’in konfor ve tecrübesiyle buluştu. Otelimizin giriş katında bulunan Zeynel Cafe keyifli molalarınızın, lezzetli kahvaltılarınızın, öğlen ve akşam yemeklerinizin adresi. 
 
APOLLO RESTAURANT
 
50 kişilik salonumuzda toplantının yanı sıra grup yemeklerinizi de alabilirsiniz. Özel toplantılarınız ve kutlamalarınız için hizmetinizde olan salonumuzda VIP hizmet verilmektedir.
 
 
 
 
 
 

       


HOTEL MIDAS