ANKARA

Rez: +90 312 424 01 10

TR
EN
DUYURULAR
X

ANKARA MİDAS HOTEL`DEN ANLAMLI SERGİ
 
 Midas Hotel Ankara’da, Hacettepe Üniversitesi hocalarından Dr. Müge Güven’in düzenlediği el emeği hediyelik ürünler sergisi açıldı. 11 Mayıs tarihinde açılan serginin geliri, ihtiyaç sahibi çocukların eğitimine bağışlanacak.
 
Ankara’nın seçkin konaklama merkezlerinden biri olan Midas Hotel, el emeği hediyelik ürünler sergisine ev sahipliği yaptı. Hacettepe Üniversitesi’nden Dr. Müge Güven’in el yapımı eserlerinin sunulduğu sergiye, çok sayıda iş adamı eşi, Türk Fransız Kültürü Derneği temsilcileri, akademisyenler ve TOBB Üniversitesi öğrencileri katıldı.
 
İlginin son derece yoğun olduğu sergide ziyaretçiler, birbirinden farklı ve tamamı el yapımı olan hediyelik eşyaları inceleme fırsatı buldu. Midas Hotel Yönetim Kurulu Üyesi  Gürtan Yolcu yaptığı açıklamada, " Sergi sahibi hocamızı tebrik ediyorum. Böyle anlamlı bir organizasyonun ev sahibi olmaktan da ayrıca gururluyuz. Uzun bir süreçte, büyük titizlikle hazırlanan bu eserleri sizlerin beğenisine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
 
Dr. Müge Güven tarafından hazırlanan el yapımı ürünlerin satışa sunulduğu serginin geliri, ihtiyaç sahibi çocukların eğitiminde kullanılmak üzere Emek Lions Kulübü’ne bağışlanacak.
 
http://www.turizmhabermerkezi.net/haber/1142/ankara-midas-hotelden-anlamli-sergi.html
 
  
SPA MERKEZİMİZ AÇILDI 
 
Ankara’nın göbeğinde sağlıklı yaşam
 
Ankara, sağlık Turizmin de önemli adımlar atmaya devam ediyor. Ankara Otelleri’de bu konuda hızlı bir değişimin içinde.Haymana’da Termal Oteli bulunan Midas Otel, şehir içindeki Oteli’nde de sağlık hizmetleri verecek. Midas Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özlü ve Midas Otelleri Genel Koordinatörü Simay Özlü Diniz’in kuruculuğunu üstlendiği Midas Hotel,  ZER SPA  Markası altında hizmet vermeye başladı.
 
Ankara, yeni bir sağlıklı yaşam merkezi açılışına ev sahipliği yaptı. Çankaya Tunus Caddesi’nde yer alan Midas Hotel bünyesindeki ZER SPA merkezinin açılışı  iş ve turizm dünyasının önemli isimlerinin katılımıyla gerçekleşti. Düzenlenen kokteylde, Ankara Vali Yardımcısı Fatih Ahmet Kurt, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Doğan Acar, Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) Başkanı Birol Akman, Başbakanlık Müşaviri Hamdi Sengel ve Ankara Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Alper Maçkan katılan isimler arasındaydı. Katılımın son derece yoğun olduğu açılış, kurdele kesme töreni ile başladı. Açılış kurdelesini kesen isimlerden Fatih Ahmet Kurt yaptığı konuşmada, ZER SPA Sağlık Merkezi’nin Ankara sağlık turizmine hayırlı olmasını diledi.
 
Klasik ve Modernin buluştuğu cazibe merkezi
 
Midas Hotel Haymana’daki kaplıca sağlık oteli yatırımından sonra yatırımcılar, hizmetlerini bu kez Ankara’nın göbeğinde, Tunus Caddesi’nde yer alan Midas Hotel ZER SPA Sağlık Merkezi’ne taşıdılar. Bünyesinde Taylandlı ve yerli masözlerden klasik ve modern masaj türlerini uygulayan merkez, hamamdan saunaya, fin hamamından ozon saunasına, Thai masajından aromaterapiye, medikal masajdan refleksolojiye kadar bir çok uygulama seçeneği sunuyor. Midas Hotel ZER SPA, özel hamamlarda kese ve köpük uygulamaları ile de klasik ve modern masaj seçeneklerini ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.
 
Dünyadaki en son tekniklerin kullanıldığı, günlük yaşamın olumsuz etkilerinden arındırmayı hedefleyen merkez, alternatif tedavi yöntemleri ile Ankara’da konuklarını bekliyor.


Basında Biz:
 
MİDAS HOTEL HAYMANA TERMAL & SPA
Dünyada Fransa Vichy kaplıcalarıyla eşdeğer özellikteki tek su olan Haymana kaplıcalarını denediniz mi? Sizleri sağlıkla buluşturmak için Ankara Haymana'da bulunan tesisimiz Midas Otel Haymana Termal & Spa'ya bekliyoruz......
www.midashaymana.com     Rez:0312 658 00 00
 
MANAVGAT PARK SİDE HOTEL

Yaz tatilinde nereye gidelim? Sorunuza en uygun cevap Park Side Hotel........

Antalya Side Manavgat'ta bulunan otelimiz, en uygun koşullarda rahat ve huzurlu bir tatil imkanı sunmak için deneyimli ve güler yüzlü personeli ile sizleri beklemekte......

www.hotelparkside.com.tr  Rez:0242 753 56 60

 

 

 

 

 

 


       


HOTEL MIDAS