Kavaklıdere Mh., Tunus Caddesi No:20, 06680 Ankara (0312) 424 01 10

Midas Otel Haymana Termal, termal tatil turizmine farklı bir anlayış getirmek amacıyla kurulmuş bedensel, ruhsal yenilenmeyi ve dinlenmeyi esas alan bir sağlık otelidir.

Ankara’ya sadece 70 km olan 60 odalı otelimiz butik işletilen bir konsepte sahiptir ve kişiye özel hizmet anlayışını esas alır. Doğa içinde yer alan termal havuzlar, açık ve kapalı genel yüzme havuzları, sultan hanımlar için ayrı havuzlar, çocuk havuzu, hamam, fin hamamı, sauna ve jakuziler sizler için özel olarak tasarlanmıştır. Otelimiz üst düzey hijyenik koşulları, şehirden ücretsiz servisleri, spor merkezi, ücretsiz internet, otopark, ve vale servisi, yüksek hizmet standardı, en son teknolojik imkânları ve güvenlik donanımları ile konuklarının beklentilerini en özel şekilde karşılar. Misafirlerimiz TV ve oyun salonumuzda keyifli vakit geçirebilir; ayrıca alış veriş ihtiyaçlarını mini marketimizden karşılayabilirler.

Dünyada ilk sıralarda yer alan Midas Haymana termal suyu her derde şifa olup otelimizde en hijyenik koşullarda sunulmaktadır.

Ayrıca, Midas SPA & Wellness size özel odaları ve terapi seansları ile şehrin yorgunluğunu atarken tamamen yenilenme ve gençleşme imkanı sunar.

Otelimizde sağlık ve lezzeti buluşturan açık büfe ve alakart restoranlarımız ile Vitamin Bar seçenekleri mevcuttur.

Bunun yanında, açık ve kapalı salonlarımız 150 kişiden 500 kişiye kadar toplantı, balo ve diğer organizasyonlara hizmet vermektedir.

ÜCRETSİZ SERVİS

Ankara`ya sadece 70 km. mesefade olan Midas Hotel Haymana Termal`e  rezervasyon ile yararlanabileceğiniz, ücretsiz servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Birbirinden Eğlenceli Aktiviteler

Ücretsiz Sağlık Kontrolü

Özel Aile Kabinleri

Saatlik olarak kiralayabileceğiniz size özel termal havuz, hamam, sauna yada fin hamamından aile kabinleri. Midas Haymana Tel: 312 658 00 00

Karma ya da hanımlara özel yüzme havuzları